Завідувач КЗ » ДНЗ № 5 ВМР» – Онищук Олена Олексіївна.Zav05

Закінчила Вінницький державний педагогічний інститут у 1994 році та Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди за спеціальністю «Організатор дошкільного виховання, вихователь дітей дошкільного віку, соціальний педагог в закладах освіти, викладач психолого-педагогічних та методичних дисциплін у ВНЗ, правознавець в закладах освіти» у 2006 році.

Вихователь-методист — Гурник Валентина Степанівна13

Закінчила  Вінницьке педагогічне училище за спеціальністю  «Дошкільне виховання», присвоєно кваліфікацію вихователя  дітей дошкільного віку , 1995 рік.

Глухівський національний педагогічний університет ім. О. Довженка та здобула ступінь спеціаліста за спеціальністю «Дошкільна освіта», кваліфікація «Організатор дошкільної освіти. Вихователь дітей дошкільного віку. Інструктор з фізичного виховання дітей дошкільного віку»» у  2015 році.

Завідувач господарством — Рижова Світлана Вікторівна 09

Закінчила Вінницький державний аграрний університет та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Облік та аудит» та здобула кваліфікацію спеціаліста з обліку і аудиту у 2008 році

Старша медична сестра — Онуфрійчук Дар’я Євгенівна IMG_8968

Закінчила Вінницький медичнний коледж ім. акад. Д.К. Заболотного і отримала базову вищу освіту за напрямком підготовки «Сестринська справа» та здобула квліфікацію бакалавра сестри медичної бакалавра медицини  у 2013 році

Музичний керівник

IMGP7212.jpg
Шилко Оксана Леонідівна, музичний керівник, освіта вища, закінчила Уманське педагогічне училище ім. Т.Г.Шевченко, 1988 р., спеціальність: музичне виховання, вчитель музики, музичний вихователь та Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, 1994р., спеціальність: музика та методика виховної роботи, учитель музики, методист з виховної роботи.

Група №1 для дітей раннього віку

IMGP6635.jpg
Бандурка Людмила Володимирівна, вихователь, освіта вища, закінчила Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського, 1998 р., спеціальність: початкове  навчання і практична психологія, вчитель початкових класів, практичний психолог у закладах освіти.
image0 (1) Жук Ольга Сергіївна, вихователь, освіта незакінчена  вища, Вінницький   державний  педагогічний університет ім.  Михайла Коцюбинського , факультет дошкільної та початкової освіти.
IMGP7231.jpg
Шленськова Наталія Пилипівна, помічник вихователя.

Група № 2  для дітей  середнього  дошкільного  віку  (4-й рік життя)«Карапузики»

20211222_124833 Роскошенко Оксана петрівна, вихователь, освіта вища, закінчила Вінницький державний педагогічний університет  імені Михайла Коцюбинського2009 р., «Педагогіка ма методика середньої освіти. Трудове навчання. Викладач технічних дисциплін
IMGP7214.jpg
Хіврич Людмила Вікторівна, вихователь, освіта вища, закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, 2003 р., спеціальність:  Педагогіка та методика середньої освіти, вчитель географії та біології. НПУ ім. Драгоманова 2014 р. Організатор дошкільної освіти, сімейний вихователь.

Група № 3 для дітей  старшого   дошкільного віку (6-й рік життя) «Веселий вулик»

IMGP7246.jpg
Кір’якова Валентина Іллівна, вихователь, освіта середня спеціальна, закінчила Вінницьке музичне училище імені М.Д.Леонтовича, 1985р.,  спеціальність: диригент хору, вчитель сольфеджіо, учитель співів.

IMGP7210.jpg
Нечипорук Алла Петрівна, вихователь, освіта вища, закінчила  Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського , 2005 р.,  спеціальність: педагогіка та методика середньої освіти. Вчитель української  мови та літератури, зарубіжної  літератури, Українознавства.
IMGP7251.jpg
Петричко Людмила Миколаївна, помічник вихователя.

Група № 4    для дітей  молодшого   дошкільного віку (4-й рік життя) «Супер- дітки»

IMGP7278.jpg
Горбатюк Світлана Андріївна, вихователь, освіта середня спеціальна, закінчила Івано-Франківський технікум фізичної культури, 1979 р., спеціальність: викладач фізичної культури.
IMGP7274.jpg
Островська Світлана Анатоліївна, вихователь, освіта середня спеціальна, закінчила Однорічний педагогічний клас, 1985 р., спеціальність: вихователь дитячого садка.
IMGP7222.jpg
Курко Світлана Вікторівна, помічник вихователя.

Група № 5  для дітей  молодшого  дошкільного віку (4-й рік життя) «Краплинки»

IMG_20211023_1531531  Веклич Галина Миколаївна,  вихователь, освіта середня спеціальна освіта «Дошкільне виховання»
 image0 (2)
Віт Галина Станіславівна, помічник вихователя.

Група № 6  інклюзивна  для дітей  старшого  дошкільного віку (6-й рік життя) «АБВГД–ейка »

002.jpg
Калінічева Тетяна Миколаївна, вихователь, освіта середня спеціальна,  закінчила Вінницьке педагогічне училище, 1987 р., спеціальність: дошкільне виховання,  вихователь дитячого садка.
Давискіба Дарія Леонідівна, вихователь, освіта вища, закінчила ВДПУ ім.Коцюбинського 2020 рік. Спеціальність за дипломом соціальний педагог.