Найкращий спосіб виховати дітей гідно – зробити їх щасливими. І створення нашого дошкільного закладу – яскравий приклад цьому.

Заклад не функціонував майже 20 років.Колишній ДНЗ №78 свого часу належав 732-му Вінницькому ремонтному заводу Міноборони України. Після припинення роботи садку в 1995 році залишились лише запліснявілі стіни, на даху росли берези, підвал був затоплений водою. Біля дев’яти місяців знадобилося будівельникам, щоб провести повну реконструкцію старого приміщення.

Реконструкція закладу розпочалась наприкінці 2011 року і здійснювалась за підтримки держави і коштувала державному та міському бюджетам приблизно десять мільйонів гривень.     Відтепер діти ходять до сучасного і гарного садочку, приміщення якого змінилося до невпізнання як зовні, так і зсередини.

Тут працює 6 груп загального розвитку: 1 група для дітей раннього віку та 5 – для дітей дошкільного віку. Відкриття дошкільного навчального закладу № 5 дало змогу забезпечити дошкільною освітою понад 150 маленьких вінничан та посприяло зменшенню черги на влаштування в дошкільні навчальні заклади.