Завідувач КЗ » ДНЗ № 5 ВМР» – Онищук Олена Олексіївна.

Закінчила Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю «учитель російської мови та літератури у 1994 році та Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди за спеціальністю «організатор дошкільного виховання, вихователь дітей дошкільного віку, соціальний педагог в закладах освіти, викладач психолого-педагогічних та методичних дисциплін у внз, правознавець в закладах освіти» у 2006 році.

Вихователь-методист Гурник Валентина Степанівна.

Закінчила Глухівський національний педагогічний університет ім. О.Довженка та здобула ступінь спеціаліста за спеціальністю «Дошкільна освіта»,кваліфікація «Організатор дошкільної освіти. Вихователь дітей дошкільного віку. Інструктор з фізичного виховання дітей дошкільного віку»»

Музичний керівник

IMGP7212.jpg
Шилко Оксана Леонідівна, музичний керівник, освіта вища, закінчила Уманське педагогічне училище ім. Т.Г.Шевченко, 1988 р., спеціальність: музичне виховання, вчитель музики, музичний вихователь та Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, 1994р., спеціальність: музика та методика виховної роботи, учитель музики, методист з виховної роботи.

Група №1 для дітей раннього віку

IMGP6635.jpg
Бандурка Людмила Володимирівна, вихователь, освіта вища, закінчила Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського, 1998 р., спеціальність: початкове  навчання і практична психологія, вчитель початкових класів, практичний психолог у закладах освіти.
Усатюк Ольга Іванівна, вихователь. освіта вища, закінчила Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького, 2007 р., спеціальність: практична психологія, практичний психолог.
IMGP7231.jpg
Шленськова Наталія Пилипівна, помічник вихователя.

Група № 2  для дітей старшого дошкільного  віку  (6-й рік життя)«Карапузики»

IMGP7227.jpg
Роскошенко Оксана петрівна, вихователь, освіта вища, закінчила Вінницький державний педагогічний університет  імені Михайла Коцюбинського2009 р., «Педагогіка ма методика середньої освіти. Трудове навчання. Викладач технічних дисциплін
IMGP7214.jpg
Хіврич Людмила Вікторівна, вихователь, освіта вища, закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, 2003 р., спеціальність:  Педагогіка та методика середньої освіти, вчитель географії та біології. НПУ ім. Драгоманова 2014 р. Організатор дошкільної освіти, сімейний вихователь.
Довгалюк Олена Костянтинівна, помічник вихователя.

Група № 3 для дітей  молодшого дошкільного віку (4-й рік життя) «Веселий вулик»

IMGP7246.jpg
Кір’якова Валентина Іллівна, вихователь, освіта середня спеціальна, закінчила Вінницьке музичне училище імені М.Д.Леонтовича, 1985р.,  спеціальність: диригент хору, вчитель сольфеджіо, учитель співів.

IMGP7210.jpg
Нечипорук Алла Петрівна, вихователь, освіта вища, закінчила  Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського , 2005 р.,  спеціальність: педагогіка та методика середньої освіти. Вчитель української  мови та літератури, зарубіжної  літератури, Українознавства.
IMGP7251.jpg
Петричко Людмила Миколаївна, помічник вихователя.

Група № 4  Інклюзивна  для дітнй середнього дошкільного віку (5-й рік життя) «Супер дітки»

IMGP7278.jpg
Горбатюк Світлана Андріївна, вихователь, освіта середня спеціальна, закінчила Івано-Франківський технікум фізичної культури, 1979 р., спеціальність: викладач фізичної культури.
IMGP7274.jpg
Островська Світлана Анатоліївна, вихователь, освіта середня спеціальна, закінчила Однорічний педагогічний клас, 1985 р., спеціальність: вихователь дитячого садка.
IMGP7222.jpg
Курко Світлана Вікторівна, помічник вихователя.

Група № 5  для дітей старшого дошкільного віку (6-й рік життя) «Краплинки»

IMGP7201.jpg
Марценюк Ірина Сергіївна, вихователь, освіта вища, закінчила училище Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, 2002 р., спеціальність: вихователь дітей дошкільного віку, вихователь логопедичних груп та Вінницький НКЦ Переяслав – Хмельницького державного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, 2006 р., спеціальність: дошкільне виховання, вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільного виховання, соціальний педагог в закладах  освіти, викладач.  Психолого-педагогічних  і методичних дисциплін у ВНЗ І-ІІ р.а,  правознавець в галузі освіти
IMGP7224.jpg
Віт Галина Станіславівна, помічник вихователя.

Група № 6  для дітей молодшого дошкільного віку (4-й рік життя) «АБВГД–ейка »

002.jpg
Калінічева Тетяна Миколаївна, вихователь, освіта середня спеціальна,  закінчила Вінницьке педагогічне училище, 1987 р., спеціальність: дошкільне виховання,  вихователь дитячого садка.
 Пєхтєлєва Ганна Іванівна,  вихователь, Вінницький обласний комунаьний гуманітарно-педагогічний коледж, 2007 рік.  Спеціальність :початкове навчання , дошкільне  виховання, вчитель початкових  класів, вихователь дітей дошкільного віку. ВДПУ ім. Коцюбинського 2011 рік спеціальністьПочаткове навчання. викладач педагогічної та методичної початкової освіти.

Брізіцька Галина Ярославівна, помічник вихователя.